پیوندتان مبارک , هدیه کاسپین به شما یک جاروبرقی به انتخاب شما

قبل از هرچیز تبریک ویژه ما رو برای شروع زندگی مشتریک پذیرا باشید . ما خوشحال و خرسندیم که این فروشگاه را برای خرید جهیزیه لوازم خانه خود انتخاب کردید. ما هم به پاس این انتخاب و به شوق این پیوند یک هدیه خوب برای شما در نظر گرفتیم. کالاهای اصلی خود را از ما بخرید و یک جاروبرقی از ما هدیه بگیرید.

شما تنها 4 کالای اصلی رو از میان کالاهای فروشگاه انتخاب کنید و سفارش دهید. قیمت کالاها بدلیل اینکه بصورت مستقیم و بدون واسطه بدست شما میرسد کمتر از قیمت بازار است. بطور حتم این خرید برای شما سود زیادی به همراه دارد. غیر از سود خرید لوازم با قیمت کمتر , یک جاروبرقی که ارزش تقریبی آن بین 4 تا 8 میلیون تومان است از ما هدیه بگیرید.

شما با خرید 4 کالای اصلی شامل یخچال , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و تلویزیون , یک جاروبرقی با انتخاب شما هدیه دریافت خواهید کرد که همراه با سایر کالاهای خریداری شده درب منزل تحویل خواهید گرفت.

توجه داشته باشید ما شما را محدود به انتخاب یک مدل کالا یا فقط یک برند نمیکنیم. هر مدل و هر برندی را که برای خانه خود میپسندید انتخاب کنید و هدیه خود را دریافت کنید.
هدیه ما به شما کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای روی فاکتور شما اضافه نخواهد شد.
شما می توانید مدل و برند جاروبرقی را از لیست جاروبرقی های موجود در سایت انتخاب کنید.
مشتری گرامی توجه داشته باشید نیازی به ارسال مدارک و مستندات ازدواج نیست و شما با خرید 4 کالای اصلی هدیه خود را دریافت خواهید کرد.
ممکن است شما مدتی قبل ازدواج کرده اید و هنوز کالاهای مورد نیاز را تهیه نکرده باشید و یا ممکن است در حال خرید و تهیه جهیزیه برای ازدواج در آینده باشید. در هر صورت هدیه ما را دریافت خواهید کرد.

پیوندتان مبارک
بازرگانی کاسپین صنعت