ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل DW60M5040FS


مشخصات و قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW60M5040FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ 5040 یکی از ماشین‌های ظرفشویی تمام اتوماتیک سامسونگ است که از قابلیت‌های زیاد بهره‌مند شده و همچنین سامسونگ در این دستگاه از بروزترین قابلیت‌ها برای کاهش دادن مصرف انرژی و آب استفاده کرده. این ماشین ظرفشویی از نظر استایل و طراحی در رده‌ی بسیار خوبی قرار دارد و با داشتن دو رنگ سفید و نقره‌ای کاربر می‌تواند با خیال آسوده رنگ مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کند.

بدنه‌ی این دستگاه از فولاد ضد زنگ و ضد فرسودگی ساخته شده و وزنی که دارد برابر با 49 کیلوگرم است. این ظرفشویی سامسونگ ظرفیتی 14 نفره دارد از این رو در خانواده‌های پرجمعیت یا برای شستن ظروف مهمانی برای افراد کارایی خواهد داشت. جدا از طراحی زیبای بدنه، این ظرفشویی همچنین در داخل محفظه‌ی شستشو با داشتن کشو و قفسه‌های مقاوم و ضد زنگ طراحی شده. سامسونگ 5040 دارای دو سبد شستشو است که سبد پایینی جهت قرار دادن ظروف بزرگ و بشقاب‌های غذاخوری کاربرد دارد و سبد بالاتر را هم می‌توان برای ظروف کوچک‌تر مورد استفاده قرار دارد. همچنین محفظه‌ای برای قرار دادن کارد و چنگال، قاشق، ملاقه و کفگیر و … تعبیه شده است. گفتنی است که این سبدها با دارا بودن به قابلیت تنظیم ارتفاع، فضای وسیع‌تری در اختیارتان قرار می‌دهند.

این ظرفشویی 14 نفره سامسونگ با داشتن نمودار مصرف انرژی A در دسته‌ی کم مصرف ترین دستگاه‌های برقی قرار دارد. همچنین قابلیت‌های متنوعی برای صرفه جویی در انرژی در نظر گرفته شده به همین منظور این دستگاه تنها 12 لیتر مصرف آب در هر چرخه دارد. مورد دیگر سطح صدای بسیار کم این ظرفشویی است که برابر با 48 دسی بل می‌باشد. دارای بودن 5 برنامه‌ی اصلی و 5 تابع اضافه می‌تواند دست کاربر را برای تمیز شدن بیشتر ظروف بسته به مقدار کثیف بودن، حجم آن‌ها و جنس ظروف باز نگه دارد.