لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی مدل F4V5RGP0W


مشخصات و قیمت لباسشویی ال جی F4V5 با گنجایش 10.5 کیلویی

لباسشویی ال جی F4V5 محصولی با گنجایش 10.5 کیلویی می‌باشد که قادر خواهد بود حجم زیادی از لباس‌های شما را در خود جایی دهد و با قدرت بالا عمل شستشوی آن‌ها را انجام دهد. این لباسشویی پیشرفته از خشک کن 7 کیلویی نیز بهره می‌برد که این باعث می‌شود تا بتوانید البسه‌ی خود را به صورت تمام و کمال خشک نمایید. این محصول با داشتن موتور بدون تسمه Inverter Direct Drive قدرت بالایی خواهد داشت و کارایی بهتری را از خود نشان می‌دهد.

وجود این موتور عمر لباسشویی را بالا خواهد برد و باعث می‌شود تا در هنگام فعالیت شستن البسه دستگاه سر و صدای کمی داشته باشد. توسط فناوری Smart Diagnosis در این لباسشویی 1400 دور در دقیقه می‌توانید مشکلات و نواقص لباسشویی خود را شناسایی کنید و در کمترین زمان به رفع و اصلاح آن‌ها بپردازید. ال جی با قرار دادن فناوری Spa Steam در لباسشویی F4V5 باعث ضدعفونی شدن لباس‌ها می‌شود و از بروز حساسیت و آلرژی جلوگیری می‌کند.

توسط قابلیت انحصاری 6 Movement می‌توانید شاهد شستشویی کاملا واقعی و شبیه سازی شده با شستشوی دست باشید. این قابلیت البسه را در طی 6 مرحله با قدرت بالا شستشو می‌دهد بدون اینکه آسیبی به لباس‌ها وارد شود. لباسشویی 10.5 کیلویی و 1400 دور در دقیقه ال جی مدل F4V5 از وجود قابلیت AI DD بهره می‌برد که از طریق وزن و ظرافت و نرمی البسه آن‌ها را شستشو می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ادامه مطالب را با ما همراه باشید.