ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش مدل WAY327X0


مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی بوش WAY327X0

لباسشویی بوش WAY327X0 یکی از خوش طرح ترین و صد البته با امکانات‌ترین مدل لباسشویی‌هایی می‌باشد که این بار توسط شرکت بوش عرضه شده است. توجه به امکانات لباسشویی WAY327X0 از یک طرف و همچنین طراحی آن از طرفی دیگر جای هیچ گونه شکی برای کاربر باقی نمی‌گذارد که آن را انتخاب کند. این نوع لباسشویی بوش از ظرفیت بالای 9 کیلوگرمی برخوردار است که تنها با یک دوره از پس شستشوی تمام لباس‌های یک خانواده پرجمعیت برمی‌آید. از برجسته‌ترین برنامه‌های این لباسشویی بوش می‌توان به برنامه پیش‌شستشو، برنامه شتسشوی سریع، برنامه شروع با تاخیر و همچنین برنامه شستن لباس‌های ظریف اشاره کرد.

مصرف انرژی لباسشویی بوش WAY327X0 بر طبق استانداردهای جهانی در نظر گرفته شده که از کلاس بهره وری +++A برخوردار می‌باشد و در کنار موتور فوق‌العاده قدرتمند EcoSilence Drive نه تنها به صورت قابل توجهی از مصرف بی‌رویه انرژی جلوگیری به عمل می آورد؛ بلکه در عین حال همراه با سرعت بالای 1600 دور در دقیقه‌ای درام آن، کمک زیادی به شستوشوی هر چه بهتر و با‌کیفیت‌تر می‌کند.

از بین برنامه‌های کاربردی لباسشویی بوش برنامه VarioPerfect به چشم می‌خورد که در ادامه بخش های بعدی به شرح مزایای بسیار خوب آن خواهیم پرداخت. حال اگر بخواهیم از نظر طراحی این لباسشویی 9 کیلویی را مورد بحث قرار دهیم، این مژده را به کاربران می‌دهیم که با دیزاین خوش‌دست و خوش طرحش یکی از گزینه‌های مطرح بازار است. توجه به رنگ نقره ای این لباسشویی بوش در کنار طراحی صفحه‌نمایش لمسی آن به راحتی می‌تواند به دل کاربر بنشیند.