یخچال و فریزر هات پوینت مدل FFUL 1913 P


مشخصات و قیمت یخچال فریزر بالا پایین هات پوینت مدل FFUL 1913 P

یخچال فریزر بالا پایین FFUL 1913 P یکی از محصولات شرکت هات پوینت می‌باشد که با طراحی بسیار زیبا، موتور قدرتمند و قابلیت‌های کاربردی پا به خانه‌های شما می‌گذارد. این دستگاه از کلاس بهره وری انرژی A+ و مصرف انرژی سالانه 418 کیلووات ساعت در سال بهره می‌برد. در صورت قطع برق این یخچال تا 19 ساعت می‌تواند مواد داخلی را از فاسد شدن در امان نگه دارد. بخش بالای این یخچال فریزر بالا پایین، به فریزر و بخش پایین به یخچال اختصاص دارد. این دو درب مجزا به سمت راست باز می‌شوند و با باز کردن آن به گنجایش بالای آن پی خواهیم برد. بر روی درب بخش یخچال سه عدد محفظه برای نگهداری بطری آب، آبمیوه، شیر، لبنیات و انواع شیشه مربا و قوطی وجود دارد. فضای داخل یخچال برای ذخیره سازی به سه طبقه و دو عدد کشو تقسیم شده است.

علاوه بر این در قفسه سوم قفسه‌ای برای نگهداری بطری به صورت خوابیده وجود دارد که بدون اینکه فضای زیادی را از شما بگیرد نگهداری بطری‌های بزرگ را در فضای بسیار کمی انجام می‌دهد. بخش پایین یخچال فریزر FFUL 1913 P هات پوینت تنها دارای سه کشو بزرگ و جادار است که با بدنه شفاف، دیدن مواد غذایی را بدون بیرون آوردن کشو امکان پذیر می‌کنند. با محفظه مراقبت از مواد غذایی ( Food Care Zone )، رنگ و طعمِ مواد مغذی به صورت کامل حفظ می‌شود و برای مدت زمان طولانی می‌توان به سبزیجات و میوه‌های تازه دسترسی داشت. چنین کیفیت نگهداری بالای مواد غذایی به وسیله کاهش نوسانات دما در فریزر رخ داده است. کشو دیگر بخش یخچال انواع گوشت و موادی که به دمای سردتری از دمای معمولی یخچال نیاز دارند را در دمای صفر درجه سانتی گراد ، بدون منجمد شدن نگه داری می‌کند.

کل یخچال فریزر بالا پایین دارای گنجایش 450 لیتر می‌باشد که 148 لیتر آن مختص فریزر و 302 لیتر برای بخش یخچال در نظر گرفته شده است. با سیستم ضد برفک این یخچال از تجمع برفک در فضای داخلی جلوگیری می‌کند و استفاده از حداکثر فضا را برای کاربران فراهم خواهد کرد. یخچال فریزر بالا پایین هات پوینت FFUL 1913 P با رنگ سفید خالصی که دارد جلوه‌ای زیبا به آشپزخانه شما می‌بخشد و به راحتی با هر رنگ دیگر هماهنگ خواهد شد. پس نگران این نباشید که رنگ سایر لوازم خانگی‌تان دیگرتان سفید نیست.