یخچال فریزر دوقلو بکو RSNE4445E23DX & RFNE350E23X


مشخصات و قیمت یخچال فریزر دوقلو بکو

یخچال فریزر دوقلو بکو یکی از مدل‌های با گنجایش بالا است که در خانواده‌های پرجمعیت می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد. از آنجا که این دو یخچال جدا از هم هستند پس امکان استفاده از آنها به صورت تکی هم وجود دارد اما باید بگوییم بکو آنها را به گونه‌ای طراحی کرده که کامل کننده‌ی یکدیگر باشند به همین خاطر قرار دادن آنها در کنار هم زیبایی فوق‌العاده‌ای به محیط آشپزخانه‌تان می‌بخشد. بدنه‌ی این دو یخچال از فولاد ضد زنگ ساخته شده از این رو در برابر فرسودگی و ضربه مقاومت زیادی خواهد داشت.

این دو دستگاه با رنگ نقره‌ای جذابشان می‌توانند به خوبی با سایر وسایل خانه‌تان هماهنگ شوند. یکی دیگر از ویژگی‌ها در طراحی این یخچال فریزر دوقلو، وجود آب سردکن می‌باشد، با آب سردکن این محصول در هر لحظه و هر زمان می‌توانید آب خنک در اختیار داشته باشید. در هر دو دستگاه یک نمایشگر کوچک دیده می‌شود که با استفاده از آن می‌توان از میزان دمای هوای درون یخچال اطلاع داشت یا اینکه به کمک دکمه‌ها میزان دما را تغییر و تنظیم نمود. مورد دیگر اینکه در این یخچال‌ها از فناوری درب آنتی باکتریال ( Anti-Bacterial ) استفاده شده، یعنی اینکه بکو یک پوشش در دور تا دور درب به کار برده تا از ورود باکتری و آلودگی به درون یخچال جلوگیری شود.

بکو برای این یخچال فریزر و خنک کردن یکنواخت فضای داخلی از فن‌های قدرتمند خنک کننده بهره برده، با استفاده از این فن‌ها در مدت زمان کم و با مصرف بسیار بهینه، هوای خنک سرتاسر محفظه یک یخچال و فریزر را احاطه می‌کند. همچنین باید بگوییم بکو فناوری blue light را هم به خدمت گرفته، در این فناوری روند فتوسنتز انجام می‌شود که به نگهداری بهتر در مدت زمان طولانی تر مواد غذایی به خصوص میوه و سبزیجات کمک می‌کند.